BEAUTY

Nailssssss

1. října 2010 v 16:57 | K.
Předem se omlouvám za kvalitu fotek, za to že je to dělaný jenom na palci a taky za to že je to nuda,nuda, děs a kravina. Měla sem udělaný na celý pravý ruce franc. manikůru s kytičkama a s mini kamínkama, ale když sem se koukla na počítač na fotky tk je to celý černý, rozbil se nám foták, tk sem musela použít nejhorší foták na světě, proto ta hrozná kvalita fotek. A potom už se mi to nechtělo dělat znova a kamínky mi došli,tkže sem to udělala uplně jinak,/.

Pár tipů, pro vlasy které tepelně upravujeme

30. září 2010 v 12:16 | K.
Rozhodla sem se napsat článek, o tom jakou používám vlasovou kosmetiku - když si vlasy žehlím nebo foukám fénem,)

Používám toho spoustu ale vybrala sem jenom 2 top přípravky!


Jak bojovat s černými tečkami?

30. září 2010 v 10:41 | K.
Známe to všechny. Nepěkně vypadající černé tečky nejčastěji u nosu , ale i na bradě! Já nejsem vyjímkou. Vyzkoušela sem spoustu drahých krémů, gelů, peelingů a kdoví co ještě. Vůbec mi nepomohly! Akorát sem s tím ztrácela čas a zbytečně utrácela velké peníze!....


Tady pár těch levnějších......

Asi před půl rokem sem objevila (teda moje maminka) v drogerii takové jakoby ,,pásky,, které se nalepí na místo kde máte černé tečky a když to strhnete tk na té pásce vydíte jak se některé černé tečky ,,odtrhly,,. Bohužel ta páska je drahá , stojí cca 500kč! A je to jenom na jedno použití. Proto sem si vymyslela domácí masku na černé tečky, která funguje skoro na stejném principu jako ta páska a přitom za ní zaplatíte pár korun! ;)

 
 

Reklama