Nailssssss

1. října 2010 v 16:57 | K. |  BEAUTY
Předem se omlouvám za kvalitu fotek, za to že je to dělaný jenom na palci a taky za to že je to nuda,nuda, děs a kravina. Měla sem udělaný na celý pravý ruce franc. manikůru s kytičkama a s mini kamínkama, ale když sem se koukla na počítač na fotky tk je to celý černý, rozbil se nám foták, tk sem musela použít nejhorší foták na světě, proto ta hrozná kvalita fotek. A potom už se mi to nechtělo dělat znova a kamínky mi došli,tkže sem to udělala uplně jinak,/.Co budeme potřebovat: podkladový lak, růžový lak- nejlépe odstín francouzká růžová, bílý lak, samolepící růžové glitry, štítky pro francouzkou manikúru - pokud ste zručný, tk je nepotřebujete ;)

POSTUP:
1. Odlakujeme zbytky předchozího laku, kvalitním a šetrným odlakovačem.
2. Poté natřeme slabou vrstvou podkladového laku a necháme zaschnout.
3. Nalakujeme celý nehet růžovou barvou. Já si dala slabou vrstvu, aby barva byla světlounká, čím větší vrstva - tím barva tmavší, výraznější. POZOR, NECHTE LAK DOBŘE ZASCHNOUT! Jinak by vám ta bílá mohla jít špatně nalakovat!
4. Pokud máme štítky, tak je nalepíme těsně pod nehet nebo si sami zvolíme šířku místa které bude bílé, poté místo nad štítkem nalakujeme na bílo , ale POZOR AŤ NEDÁTE MOC SILNOU VRSTVU, NEMUSELO BY VÁM TO POŘÁDNĚ ZASHNOUT!5. Do pravého,dolního rohu nalepíme glittr a celý nehet přelakujeme ,,závěrečnou,, vrstvou průhledného laku pro lesk [TIP:essence-high shine cca 60kč]


+ pokud chete nehet ,,extravagantní,, tk nalepíme kamínky přes celou růžovou barvu,))


Tak doufám, že se vám to aspon trošinku líbilo,). Teď budu přemýšlet o tom článku s make-upem a pak se chcu vrhnout ještě na high heels - Jimmy Choo*) . xoxo*))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama